














| Weight | 0.105 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 14 × 8 in |
| Brand Name | NONE |
| Material | COTTON, POLYESTER |
| Department Name | Adult |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Model Number | SMT004A |
| Applicable Scene | Travel |
| High-concerned chemical | None |
| Gender | Unisex |
| Feature | Keep Warm |
| Applicable Season | Winter |
| Craft of Weaving | Knit |
| Item Type | Skullies & Beanies |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Style | Casual |
| Pattern Type | Solid |
| characteristic | cold-proof, keep warm, fashion, handiness |
| Choice | yes |












Reviews
There are no reviews yet.