|
Material: |
Polyester |
|
Size: |
one size fits most adults |
|
Colors: |
7 colors (as photo) |
|
Season: |
Spring summer autumn and winter |
|
Packing: |
OPP bag |
Notice:
1. As different computers display colors differently, the color of the actual item may vary slightly from the above images.
2. Please allow a little difference due to manual measure, the above dimensions are for reference only.



















| Weight | 0.075 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 13 × 3 in |
| Brand Name | GATHERTOP |
| Material | POLYESTER |
| Department Name | Adult |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Model Number | TJM-05C 20A 301O |
| Applicable Scene | CASUAL |
| High-concerned chemical | None |
| Gender | Unisex |
| Feature | Multifunction |
| Applicable Season | Four Seasons |
| Craft of Weaving | Not Clothing or Textiles |
| Item Type | Skullies & Beanies |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Style | Casual |
| Pattern Type | Solid |
| Release Date | Winter2022 |
| Choice | yes |












Reviews
There are no reviews yet.