Description:
Product Name: Jeans Belt
Material: Canvas
Color: black, blue
Size: 70-110cm, adjustable
Packaging: 1 piece
Note:
1. Due to manual measurement, there may be a 1-2cm difference in size.
2. Due to differences in display and lighting, images may not display the actual color of the item. Thank you for your understanding.
3. If you place a large order, please contact me and we will provide some discounts.
Product Name: Jeans Belt
Material: Canvas
Color: black, blue
Size: 70-110cm, adjustable
Packaging: 1 piece
Note:
1. Due to manual measurement, there may be a 1-2cm difference in size.
2. Due to differences in display and lighting, images may not display the actual color of the item. Thank you for your understanding.
3. If you place a large order, please contact me and we will provide some discounts.













| Weight | 0.026 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 13 × 4 × 1 in |
| Brand Name | NONE |
| Department Name | Adult |
| Belts Material | PU, Knitted |
| Origin | Mainland China |
| CN | Shanghai, Shanghai |
| High-concerned chemical | None |
| Gender | Women |
| Belt Width | 3 |
| Style | Fashion |
| Buckle Width | 3.3 |
| Pattern Type | Solid |
| Buckle Length | 81 |
| Item Type | Belts |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Length | 60-65cm |
| Max Extendablet | 110cm |
| Choice | yes |












Reviews
There are no reviews yet.