






| Weight | 0.135 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 17 × 4 in |
| Brand Name | NONE |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| High-concerned chemical | None |
| Gender | Men |
| Craft of Weaving | Knit |
| Material | POLYESTER |
| Choice | yes |







| Weight | 0.135 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 17 × 4 in |
| Brand Name | NONE |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| High-concerned chemical | None |
| Gender | Men |
| Craft of Weaving | Knit |
| Material | POLYESTER |
| Choice | yes |
Reviews
There are no reviews yet.