Describe
NO Banknote Compartment, Just for Cards
9 card slots, can hold cards, bank cards, driver's license, change, etc.
Long storage time, small and light, easy to carry, keep your cards nice and tidy, very comfortable to use, can better protect your cards Specification
Material: PU
Size: about 8*11*0.7cm
Color: black, dark coffee
Style: business, commuting
Product contains: 1* card pack
9 card slots, can hold cards, bank cards, driver's license, change, etc.
Long storage time, small and light, easy to carry, keep your cards nice and tidy, very comfortable to use, can better protect your cards Specification
Material: PU
Size: about 8*11*0.7cm
Color: black, dark coffee
Style: business, commuting
Product contains: 1* card pack






















| Weight | 0.051 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 15 × 2 in |
| Brand Name | TRISJEM |
| Main Material | PU |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Closure Type | No Zipper |
| Item Length | 8 |
| Item Width | 0.7 |
| Shape | Pillow |
| Gender | Unisex, Men |
| High-concerned chemical | None |
| Material Composition | PU Leather |
| Pattern Type | Solid |
| Style | Casual |
| Use | Credit Card, Only for Cards |
| Item Type | Card & ID Holders |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Item Weight | 0.05 |
| Height | 11cm |
| Size | 11x8x0.7cm |
| Choice | yes |












Reviews
There are no reviews yet.