Product Decriptions
40 Cards /20 pockets Men Women Leather Name ID Credit Card Holder For Bussiness High Quality New Designer Wallets Book Case
Feature:
1. 100% brand new and high quality.
2. Portable,Save space.
Specification:
Item Type:Card Bag
Material:Artificial PU&PVC
Color:Black
Cover Size:98*72*15mm/3.85*2.85*0.59inch
Card bag size:82*65mm/3.22*2.55inch
Package:1PC
Note:
Can hold forty cards, a total of twenty pages.
Please allow1-2cm measuring deviation due to manual measurement.
Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. Thank you!
Product Shows





Payment & Shipment





| Weight | 0.051 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 in |
| Brand Name | NONE |
| Main Material | PVC |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Gender | Men, Unisex |
| Item Length | 72 |
| Closure Type | No Zipper |
| Shape | Box |
| High-concerned chemical | None |
| Material Composition | PVC |
| Pattern Type | Solid |
| Style | Business |
| Use | Business Card |
| Item Type | Card & ID Holders |
| Item Width | 98 |
| Item Weight | 50 |
| Item Type 1 | Card Bag |
| Material | Artificial PU&PVC |
| Color | Black |
| Cover Size | 98*72*15mm/3.85*2.85*0.59inch |
| Card bag size | 2*65mm/3.22*2.55inch |
| Package | 1PC |
| Item Type 2 | tarjetero |
| Item Type 3 | card organizer |
| Item Type 4 | card holder |
| Item Type 5 | card case |
| Item Type 6 | tarjetero hombre |
| Item Type 7 | organizador enfermeria |
| Item Type 8 | cards bag |
| Item Type 9 | ausweistasche |
| Item Type 10 | porte carte |
| Item Type 11 | business card holder |
| Item Type 12 | passport cover |
| Item Type 13 | credit card holder |
| Item Type 14 | card wallet |
| Item Type 15 | tarjetero |
| Item Type 16 | card case |
| Item Type 17 | passport case |
| Item Type 18 | business card holder for plastic cards |
| Item Type 19 | wallet for credit cards |
| Item Type 20 | tarjetero mujer |
| Item Type 21 | travel wallet |
| support | Wholesale, Drop Shipping |
| fit for | women, men, unisex, business |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |












Reviews
There are no reviews yet.