




















| Weight | 0.056 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 8 × 1 in |
| Brand Name | SMILEY SUNSHINE |
| High-concerned chemical | None |
| Main Material | Microfiber Synthetic Leather |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong, Guangdong |
| Item Height | 1.8 cm |
| Item Width | 8 |
| Model Number | W2108A3 |
| Material Composition | POLYESTER |
| Pattern Type | Solid |
| Gender | Unisex |
| Item Type | Money Clips |
| Item Length | 10.7 |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Choice | yes |












Reviews
There are no reviews yet.